Alchemia wibracji stale zmieniająca stany skupienia. Karnacewicz zajmuje się muzyką na różne sposoby, nie tylko komponując i didżejując (jako Morgiana Hz), ale także pisze, przygotowuje audycje radiowe, a od 2012 organizuje koncerty i imprezy, muzyczne spotkania domowe, dyskusje, wykłady i warsztaty. Od 2018 także sensualne performansy i wieloosobowe doświadczenia VRowe (wraz z ekipą Dream Adoption Society).
W swojej praktyce wykorzystuje poszerzone techniki wokalne i ich mutacje oparte o algorytmy sztucznej inteligencji, binauralne nagrania terenowe, eksperymentuje z formułą performatywnych instalacji i geometryczną choreografią. “With my performances I want people to experience the pure momentum of togetherness. I would also prefer to give to the audience strength and power and I want them to encounter the multiplication of the good energy. The feedback is very positive, it’s sort of music therapy and it’s often significant for the public.” ~ tak opowiedziała Katarzynie Jaroch w wywiadzie dla SUBTER.
Jej „fleshy flower”, głęboko osobisty, szamański spektakl czerpiący z oczyszczającej mocy dzikości, to efekt rezydencji artystycznej w Ugandzie w studiu Nyege Nyege, gdzie starała zderzyła słowiańskie gusła z afrykańskim dziedzictwem. Najświeższe, podżunglowe inspiracje didżejskie można prześledzić w miksie dla FACTu.